Preizkusi Out in Slovenija!

Out in Slovenija napoveduje pričetek nove športno-rekreativne sezone 2012-13, in vabi vse dosedanje in tudi nove udeležence ter udeleženke da se nam pridružite! Osvežili smo nabor aktivnosti in času primerno znižali ceno za udeležbo; za dober začetek pa bodo v tednu odprtih vrat vse aktivnosti brezplačne!

V letošnji sezoni bomo tako ob sredah igrali odbojko, plesali in plavali, ob četrtkih igrali badminton in košarko. Poleg tega bo tedensko potekala tudi vadba tenisa (dan bo usklajen s skupino), v sodelovanju s TD Plamen pa v več terminih tudi crossfit in dviganje uteži.

Mesečno pripravljamo tudi napovedane pohode in kolesarjenje; ki pa jih občasno dopolnimo tudi z ad-hoc aktivnostmi.

TEDEN ODPRTIH VRAT

Tenis – nedelja, 30.09. (17:00-18:00) – 10/20 EUR mesečno – tenis@outinslovenija.com
Crossfit – nedelja, 30.09. (19:00-20:00) – 30 EUR mesečno – crossfit@outinslovenija.com
Odbojka – sreda, 03.10. (18:30-20:00) – 10 EUR mesečno – odbojka@outinslovenija.com
Ples – sreda, 03.10. (19:00-20:30) – 10 EUR mesečno – ples@outinslovenija.com
Badminton – četrtek, 04.10. (21:00-22:00) – 10 EUR mesečno – badminton@outinslovenija.com
Košarka (ž) – četrtek, 04.10. (21:00-22:00) – 10 EUR mesečno – kosarka@outinslovenija.com
Pohodništvo sobota, 06.10. (09:30-13:00) – pohodi@outinslovenija.com
Plavanje – sreda, 03.10. (21:00-22:00) – 20 EUR mesečno – plavanje@outinslovenija.com

Čim prej se prijavite za aktivnost(i), ki vas zanima(jo); število mest je namreč omejeno. Sicer pa bomo napovedi in spremembe in druge aktivnosti objavljali tudi na naši Facebook strani www.fb.com/outinslovenija in interni mailing listi.

Pridružite se nam!

Za Glavco Iztok K

  • Share/Bookmark
 

3 odgovorov na “Preizkusi Out in Slovenija!”

  1. Kitty  pravi:

    Kakšen ples pa se uči o.o?

  2. Peter  pravi:

    Ča ča ča, angleški valček, rumba, tanga, salsa, latinsko-ameriški in standardni plesi…..

  3. Matevž  pravi:

    Uau, tudi tenis. To je pa mikavno…

Komentiraj

Komentiranje iz tujine je omogočeno zgolj prijavljenim uporabnikom !